Kajakarstwo. Krukowska trzecia, ale dopiero w finale C

Magdalena Krukowska zajęła trzecią pozycję w finale C w jedynce na 200 metrów podczas zawodów Pucharu Świata
Zawodniczka reprezentująca barwy białostockich Dojlidy w swym biegu eliminacyjnym zajęła drugie miejsce co dało jej awans do półfinału. W nim uplasowała się na szóstej pozycji i zakwalifikowała się zaledwie do finale C. W niedzielę w wyścigu finałowym uplasowała się na trzeciej pozycji.

Krukowska na zawodach w Duisburgu rywalizowała nie tylko w jedynce na 200 metrów, ale też w czwórce na 500 metrów. W sobotę polska osada (Krukowska, Małgorzata Wardowicz - Posnania, Ewelina Wojnarowska - Warta Poznań, Agnieszka Kowalczyk - AZS AWF Gorzów Wielkopolski) zajęła trzecie miejsce.

W sobotę na drugiej pozycji w rywalizacji jedynek na 1000 metrów uplasowała się natomiast Edyta Dzieniszewska. Kajakarka Sparty Augustów zajęła też piąte miejsce w finale C w zmaganiach na 500 metrów.