Sport.pl

Znany jest terminarz II ligi wschodniej w piłce nożnej

Wydział Gier PZPN ustalił terminy rozgrywek II ligi wschodniej w rundzie jesiennej sezonu 2012/13.
Rozgrywki mają się rozpocząć 4 sierpnia. 17 kolejek spotkań ma być rozegranych do 18 listopada.

Póki co nie jest znany skład II ligi grupy wschodniej. W terminarzu figuruje np. Start Działdowo, czyli zwycięzca grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej w III lidze, który zrezygnował z awansu. Z zaproszenia do wyższej klasy skorzystać chce wicemistrz tejże grupy III ligi, Concordia Elbląg.

Sezon dla większości II-ligowców zaczyna się wcześniej - od rund wstępnych Pucharu Polski - 18 i 25 lipca.



Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki Garbarnia Kraków - Resovia Unia Tarnów - Wisła Płock Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Radomiak Radom - Pogoń Siedlce Start Działdowo - Stal Stalowa Wola Wisła Puławy - Motor Lublin Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów Motor Lublin - Pelikan Łowicz Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy Pogoń Siedlce - Start Działdowo Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom Wisła Płock - Znicz Pruszków Resovia - Unia Tarnów Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków - Resovia Radomiak Radom - Wisła Płock Start Działdowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Wisła Puławy - Pogoń Siedlce Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola Stal Rzeszów - Motor Lublin Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice Motor Lublin - Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy Wisła Płock - Start Działdowo Resovia - Radomiak Radom Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków Garbarnia Kraków - Unia Tarnów

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Tarnów - Wigry Suwałki Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg Start Działdowo - Resovia Wisła Puławy - Wisła Płock Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola Puszcza Niepołomice - Motor Lublin

Kolejka 6 - 8-9 września

Wigry Suwałki - Motor Lublin Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów Wisła Płock - Pelikan Łowicz Resovia - Wisła Puławy Siarka Tarnobrzeg - Start Działdowo Garbarnia Kraków - Radomiak Radom Unia Tarnów - Znicz Pruszków

Kolejka 7 - 15-16 września

Znicz Pruszków - Wigry Suwałki Radomiak Radom - Unia Tarnów Start Działdowo - Garbarnia Kraków Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg Pelikan Łowicz - Resovia Stal Rzeszów - Wisła Płock Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce Motor Lublin - Stal Stalowa Wola

Kolejka 8 - 19 września

Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce - Motor Lublin Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice Wisła Płock - Olimpia Elbląg Resovia - Stal Rzeszów Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz Garbarnia Kraków - Wisła Puławy Unia Tarnów - Start Działdowo Znicz Pruszków - Radomiak Radom

Kolejka 9 - 22-23 września

Radomiak Radom - Wigry Suwałki Start Działdowo - Znicz Pruszków Wisła Puławy - Unia Tarnów Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg - Resovia Puszcza Niepołomice - Wisła Płock Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Kolejka 10 - 29-30 września

Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola Wisła Płock - Motor Lublin Resovia - Puszcza Niepołomice Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów Unia Tarnów - Pelikan Łowicz Znicz Pruszków - Wisła Puławy Radomiak Radom - Start Działdowo

Kolejka 11 - 6-7 października

Start Działdowo - Wigry Suwałki Wisła Puławy - Radomiak Radom Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków Stal Rzeszów - Unia Tarnów Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg Motor Lublin - Resovia Stal Stalowa Wola - Wisła Płock Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 12 - 13-14 października

Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Wisła Płock - Pogoń Siedlce Resovia - Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice Unia Tarnów - Olimpia Elbląg Znicz Pruszków - Stal Rzeszów Radomiak Radom - Pelikan Łowicz Start Działdowo - Wisła Puławy

Kolejka 13 - 20-21 października

Wisła Puławy - Wigry Suwałki Pelikan Łowicz - Start Działdowo Stal Rzeszów - Radomiak Radom Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów Motor Lublin - Garbarnia Kraków Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce - Resovia Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Płock

Kolejka 14 - 27-28 października

Wigry Suwałki - Wisła Płock Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola Unia Tarnów - Motor Lublin Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice Radomiak Radom - Olimpia Elbląg Start Działdowo - Stal Rzeszów Wisła Puławy - Pelikan Łowicz

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki Stal Rzeszów - Wisła Puławy Olimpia Elbląg - Start Działdowo Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom Motor Lublin - Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg Wisła Płock - Resovia

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Wigry Suwałki - Resovia Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki Unia Tarnów - Pogoń Siedlce Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola Radomiak Radom - Motor Lublin Start Działdowo - Puszcza Niepołomice Wisła Puławy - Olimpia Elbląg Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy Motor Lublin - Start Działdowo Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Tarnów Wisła Płock - Garbarnia Kraków Resovia - Siarka Tarnobrzeg

Więcej o: