Kolejnych trzech nowych zawodników w Wigrach

Łukasz Sołowiej, Mariusz Łapiński i Adrian Karankiewicz to trzej piłkarze, którzy podpisali kontrakty z II-ligowymi Wigrami Suwałki
Gdy zespół z Suwałk rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w II lidze od razu na testach stawiło się kilku nowych zawodników. Niektórzy z nich nie przekonali do swych umiejętności szkoleniowców i szybko im podziękowano. Tym samym w Wigrach nie zagrają m.in. litewski obrońca Audrius Veikutis, czy też Jakub Stachura (Orlęta Kielce), Kamil Wojciechowski (Cartusia Katuzy), Dawid Głowacki (Hetman Białystok). Inni gracze wypadli natomiast na tyle dobrze, że już podpisali kontrakty z Wigrami.

Jako pierwszy umową z ekipą z Suwałk związał się Jakub Cesarek występujący ostatnio ekipie Polonii Warszawa z Młodej Ekstraklasy. Teraz roczne kontrakty z Wigrami podpisało trzech kolejnych zawodników. Są to Łukasz Sołowiej (ostatnio Dąb Dąbrowa Białostocka), Mariusz Łapiński (Znicz Suraż) i Adrian Karankiewicz (Orzeł Kolno).

Być może decyzje dotyczące kolejnych testowanych graczy zapadną po środowym sparingu. Suwałczanie zmierzą się w nim z beniaminkiem I ligi z Olsztyna.