Dużo bramek, dobra gra, Wigry idą dalej w Pucharze Polski

II-ligowe Wigry okazały się zdecydowanie lepsze od IV-ligowego Sokoła Sokółka. W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski suwałczanie wygrali 6:0.
Klub z Suwałk zdążył potwierdzić do gry nowych zawodników (oprócz dwóch młodych Gruzinów) i praktycznie wszyscy oni zaprezentowali się w spotkaniu w Sokółce. Do przerwy goście prowadzili tylko 1:0 i to po golu samobójczym. Łatwiej suwałczanom bramki było strzelać gdy w 54 minucie z boiska musiał zejść za czerwoną kartkę Dariusz Giełda z Sokoła.

- Zawodnik Sokoła sfaulował Adama Pomiana gdy ten wychodził sam na sam z bramkarzem - mówi Dariusz Czykier, drugi trener Wigier. - Tak więc kartka zasłużona. Pokazaliśmy dobrą grę. Rywale jakieś sytuacje stwarzali co najwyżej po naszych błędach.

Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 0:6 (0:1)

Strzelcy bramek: Marcin Woronowicz (25. - samobójcza), Adam Kisiel (46.), Adam Pomian (55. i 88.), Patryk Gondek (79. i 85. - karny).

Wigry: Salik - Lauryn, Karankiewicz, Sołowiej, Słowicki - Cesarek (46. Jastrzębski), Gondek, Łapiński, Grudziński - Tuttas (46. Pomian), Kisiel (70. Omilianowicz).