Warmia Grajewo zmęczona treningami i gorsza od IV-ligowca

Piłkarze Warmii Grajewo przygotowujący się do III ligi przegrali drugi mecz sparingowy. W środę ulegli 0:3 IV-ligowemu zespołowi Znicz Biała Piska.
Podczas weekendu grajewianie w pierwszym spotkaniu kontrolnym przegrali 1:4 z II-ligowymi Wigrami Suwałki. W środę rywal był teoretycznie łatwiejszy, ale wynik podobny.

- Wynik w tej chwili nie jest najważniejszy - twierdzi Marcin Strzeliński, trener Warmii. - We wtorek mieliśmy dwa ciężkie treningi i w podczas meczu brakowało sił. Co może martwić do błędy jakie popełniliśmy przy straconych bramkach. Nie popisał się bramkarz, bo puścił gola po strzale z 30 metrów, a obrońcy przy pozostałych dwóch bramkach zachowali się jak juniorzy. Mamy nad czym pracować. Co do zawodników testowanych to pierwsze decyzje zapadną po sobotnim sparingu z Turem Bielsk Podlaski (godz. 10 w Grajewie).

Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska 0:3

Warmia: Łopatowicz - Randzio, Domurat, Koszczuk, Kowalko - Górski, Arciszewski, Hudoń, Strzeliński - Krukowski, Wierzbicki. Na zmiany wchodzili: Gieniusz, Mikucki, Sypytkowski, Lekante, Grochowski, Sanni, Wójcik, Tchórznicki.