Tur Bielsk Podlaski testuje na III ligę i nazwisk nie zdradza

Tur Bielsk Podlaski w pierwszym sparingu w trakcie przygotowań do nowego sezonu w III lidze pokonał 3:1 beniaminka IV ligi Magnata Juchnowiec.
W klubie z Bielska Podlaskiego dopiero w tym tygodniu wyjaśniło się, że piłkarze zagrają w III lidze. Trener Grzegorz Pieczywek stara się wzmocnić zespół, który w ostatnim sezonie zajął drugie miejsce w IV lidze. W meczu z Magnatem sprawdzał trzech zawodników, których nazwisk nie chciał zdradzić.

- Trenuje z nami pięciu nowych graczy, ale w tym meczu mogło zagrać tylko trzech - mówi Pieczywek. - Od początku mieliśmy przewagę, a Magnat nastawił się na kontry. Bramkę straciliśmy po błędzie w ustawieniu i nasz zawodnik musiał faulować, a rywale wykorzystali rzut karny.

W sobotę o godzinie 10 Tur zagra w Grajewie z Warmią.

Tur Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec Kościelny 3:1 (1:1)

Strzelcy bramek dla Tura: Radosław Żero (15.), Maciej Kesler (47.), zawodnik testowany (53.)

Tur: Wołosik (46. bramkarz testowany) - zawodnik testowany (46. Kulikowski), Marcinkiewicz, Jakubowski (46. Chilkiewicz), Tkaczuk (46. Kesler) - Car (75. Kulikowski), Kiszko, M. Jakubowski (46. Klemensowicz), Wierbicki (46. Iwaniuk) - testowany zawodnik (64. Pieczywek), Żero (46. Muczyński).