Memoriał Kamili Skolimowskiej. Kamil Kryński w biegu na 200 m tylko za medalistą olimpijskim

Drugie miejsce zajął Kamil Kryński w biegu na 200 metrów podczas III Memoriału Kamili Skolimowskiej w Warszawie. Zawodnik Podlasia Białystok rywalizował m.in. z medalistą Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Kryński uzyskał na mecie 20,95 s. Pierwszy był zawodnik z Jamajki Warren Weir, który pokonał dystans w przeciętnym czasie 20,49 s. Jamajczyk to brązowy medalista tej konkurencji z Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Kryński na tych zawodach odpadł w półfinale. Trzecie miejsce zajął Dariusz Kuć (21,03 s) z Zawiszy Bydgoszcz.

W biegu na 110 m przez płotki rywalizował inny zawodnik Podlasia Damian Czykier. Białostocki płotkarz, najmłodszy (rocznik 1992) w stawce dziewięciu lekkoatletów, zajął siódme miejsce z czasem 14,38 s. Wygrał Jamajczyk i brązowy medalista z Londynu Hansle Parchment - 13,34 s.