Stary rok zakończ biegiem. Mile widziane przebrania

Tradycyjnie już 30 grudnia w Białymstoku odbędzie się Bieg Sylwestrowy. Tym razem uczestnicy będą rywalizowali na stadionie w Zwierzyńcu.
Poprzednie edycje biegu były rozgrywane na osiedlu Piasta. W tym roku organizatorzy postanowili przenieść się ze swoją imprezą na stadion. Reszta pozostaje praktycznie bez zmian. A więc stary rok na sportowo może pożegnać każdy, bowiem biegi będą dla różnych grup wiekowych. Biegacze muszą posiadać aktualne badania lekarskie, a nieletni - zgodę rodziców. Jak zwykle mile widziane przebranie karnawałowe, a najciekawsze zostaną nagrodzone.

Początek imprezy o godzinie 12, a biegi główne zaplanowano na 12.45. Panie będą rywalizować na dystansie jednej mili (około 1600 metrów), a panowie będą mieli do pokonania dwie mile. Zwycięzcy wszystkich biegów otrzymają pamiątkowe puchary, pierwszych trzech - medale i pamiątkowe koszulki. Dodatkowo wszystkim dzieciom upominki na mecie wręczy Święty Mikołaj. Ponadto w biegu głównym będzie nagrodzony najlepszy junior/juniorka i weteran/weteranka.

Chętni mogą zgłaszać się do soboty, wysyłając maila na adres mksjuvenia@wp.pllub w dniu zawodów na stadionie do godz. 12.