Gołota kontra Saleta. Szpilka - Zimnoch? Głażewski - Kuziemski?

23 lutego ma dojść do gali bokserskiej, której pojedynkiem wieczoru będzie starcie Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. Niewykluczone, że wówczas dojdzie też do kilku innych ciekawych konfrontacji
W innym pojedynku wagi ciężkiej mogą się zmierzyć Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch. Chociaż na razie pewne jest tylko to, że pierwszego z nich 1 lutego czeka walka w Chicago z Mikem Mollo.

Ponadto może dojść m.in. do starcia dwóch pięściarzy z Białegostoku Pawła Głażewskiego z Aleksym Kuziemskim. Pierwszy z bokserów w ubiegłym roku przegrał niejednogłośnie na punkty z Royem Jonesem Juniorem. Drugi niedawno poniósł porażkę z byłym mistrzem świata WBC w wadze półciężkiej Kanadyjczykiem Jeanem Pascalem.

- Chcemy, aby podczas Polsat Boxing Night odbyło się sześć walk zawodowych i jedna amatorska, w której wystąpi Paweł Wierzbicki [Boxing Sokółka - red.], srebrny medalista tegorocznych młodzieżowych mistrzostw świata - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Marian Kmita, dyrektor sportu w telewizji Polsat.