Wigry przegra造 w Suwa趾ach ze Zniczem 0:1. Dwie czerwone kartki

Nie uda這 si w sobot zdoby punkt闚 broni帷ym si przed spadkiem w grupie wschodniej II ligi Wigrom. Suwalska dru篡na uleg豉 u siebie Zniczowi Pruszk闚 0:1

Po trzech zwyci瘰twach w marcu na starcie rundy rewan穎wej Wigry dosta造 teraz zadyszki. W kwietniu w czterech spotkaniach zdoby造 tylko jeden punkt (z Motorem w Lublinie przed tygodniem). W sobot na w豉snym obiekcie suwalska dru篡na musia豉 uzna wy窺zo嗆 Znicza Pruszk闚, przegrywaj帷 0:1. Dw鏂h pi趾arzy Wigier ujrza這 w tym meczu czerwone kartki.

Ju na pocz徠ku spotkania Micha Zapa郾ik wyprowadzi go軼i na prowadzenie i od trzeciej minuty meczu Wigry musia造 goni wynik. Jedn z szans na wyr闚nanie w pierwszej po這wie spotkania mia Mateusz Romach闚 w 36. minucie, ale na wysoko軼i zadania stan掖 bramkarz Znicza, Pawe Pazdan.

Po przerwie Patryka Gondka zast徙i Dawit Makaradze, a gruzi雟ki pi趾arz zaraz po wej軼iu na boisko umie軼i pi趾 w siatce bramki rywali. S璠zia dopatrzy si jednak spalonego. Od 68. minuty gospodarze musieli gra w dziesi徠k: z powodu drugiego 鄴速ego kartonika przedwcze郾ie do szatni musia uda si ㄆkasz So這wiej. Os豉bione Wigry nie by造 w stanie doprowadzi do remisu, a w ostatniej minucie spotkania drug 鄴速 kartk, a w konsekwencji czerwon, ukarany zosta tak瞠 Makardze. Wigry zako鎍zy造 wi璚 spotkanie w dziewi徠k.

Ju w 鈔od (godz. 16) suwalski zesp馧 rozegra kolejny ligowy mecz - na wyje寮zie ze Stal Stalowa Wola.

Wi璚ej informacji na bialystok.sport.pl

Wigry Suwa趾i - Znicz Pruszk闚 0:1 (0:1)

Strzelcy bramek: Micha Zapa郾ik (3.).

Wigry: Salik - Romach闚 , S這wicki (68. Baranowski), Wenger, Widejko - Pomian (87. Tuttas), So這wiej 秤, Atanackovi, Gondek (46. Makaradze 秤), Tarnowski - Luksys.

Pozosta貫 spotkania 24. kolejki

Pi徠ek: Garbarnia Krak闚 - Concordia Elbl庵 1:2.

Sobota: Resovia Rzesz闚 - Pelikan υwicz 0:1, Unia Tarn闚 - Radomiak Radom 3:1, Siarka Tarnobrzeg - Wis豉 Pu豉wy 2:0, Wis豉 P這ck - Stal Rzesz闚 1:1, Pogo Siedlce - Puszcza Niepo這mice 2:1, Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0, 安it Nowy Dw鏎 Mazowiecki - Olimpia Elbl庵 0:1.