Sport.pl

III liga. Mariusz Bekas nie jest już trenerem ŁKS-u 1926 Łomża

We wtorek zarząd łomżyńskiego klubu, za porozumieniem stron, rozwiązał kontrakt z Mariuszem Bekasem, trenerem występującego w III lidze ŁKS-u 1926. Do końca sezonu zespół będzie prowadził Marcin Mroczkowski, dotychczasowy asystent pierwszego szkoleniowca
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W wiosennej części sezonu łomżyńska drużyna trzykrotnie schodziła z boiska pokonana, zanotowała też dwa remisy, a w tabeli podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi spadła z piątej pozycji zajmowanej przed zimową przerwą na ósme miejsce.

- Rozwiązanie umowy nastąpiło za obopólną zgodą - mówi Jerzy Kierażyński, wiceprezes łomżyńskiego klubu. - Wyczerpały się możliwości i nasze i trenera, więc doszliśmy do wspólnego mianownika. Drużynę przejął do końca rozgrywek do tej pory drugi szkoleniowiec, Marcin Mroczkowski [w przeszłości był już pierwszym trenerem ŁKS-u 1926 - red.].

W środę (godz. 17) w Łomży już pod wodzą trenera Mroczkowskiego ŁKS 1926 rozpoczął mecz z Wissą Szczuczyn o finał okręgowego Pucharu Polski (w drugiej parze półfinałowej Dąb Dąbrowa Białostocka mierzy się z Olimpią Zambrów). W następnej kolejce III ligi, w sobotę (godz. 16), łomżanie na własnym obiekcie podejmą Granicę Kętrzyn.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: