Pierwszy start Kamila Kryńskiego z Podlasia

Najlepszy w ostatnich latach Polak na dystansie 200 metrów Kamil Kryński z Podlasia Białystok rozpoczął sezon startowy od występu w Niemczech.

Kryński na zawodach w Rehlingen rywalizował na 100 metrów. Białostoczanin z wynikiem 10,74 s zajął czwarte miejsce. Wygrał Anglik Mark Lewis-Francis z czasem 10,48 s. W eliminacjach startował jeszcze jeden Polak - Dariusz Kuć, który uzyskał 10,75 s, ale nie stanął na starcie w finale.

Natomiast w biegu na 1500 metrów pobiegł inny przedstawiciel Podlasia - Damian Roszko. Zawodnik pochodzący z Moniek pokonał dystans w czasie 3:44,23 min i zajął 11. miejsce. Wygrał zawodnik z Etiopii Zebene Alemayehu - 3:38,02 min, a najlepszy z Polaków był 9. Adam Czerwiński - 3:42,57 min.