Sport.pl

Ponownie na boisku. Zbigniew Boniek, Marek Koźmiński, Wojciech Kowalewski...

Wojciech Kowalewski w sobotę oficjalnie zakończy piłkarską karierę. Wówczas odbędzie się mecz Reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej z Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Na stadionie w Suwałkach obok 11-krotnego reprezentanta Polski zagrają m.in. Zbigniew Boniek, Marek Koźmiński, Tomasz Rząsa czy Jacek Krzynówek.

- Ze stadionem przy ul. Zarzecze 26 wiąże się wiele wspomnień. Jako mały chłopiec stawiałem tu swoje pierwsze piłkarskie kroki. Tu też rozegrałem swój pierwszy prawdziwy mecz w barwach suwalskich Wigier. To będzie trochę podróż sentymentalna. Na zakończenie wracam do miejsca, gdzie tak naprawdę wszystko miało swój początek - mówi Kowalewski, cytowany przez oficjalny serwis internetowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, który był bramkarzem m.in. Legii Warszawa, Szachtara Donieck, Spartaka Moskwa, Korony Kielce i Iraklisu Saloniki.

Mecz Reprezentacji PZPN z Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy rozpocznie się w Suwałkach w sobotę o godz. 20.30 i będzie tylko jednym z elementów benefisu Kowalewskiego. Już o godz. 10 rozpocznie się chociażby Turniej Piłki Nożnej rocznika 2002/2003.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: