Sport.pl

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej rozgrywek III ligi w naszym regionie

W czwartek Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi. Wśród 18 zespołów, które rozpoczną podczas drugiego weekendu sierpnia rywalizację w tej klasie rozgrywek, jest osiem drużyn z Podlaskiego
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W pierwszej kolejce (10-11 sierpnia) Warmia Grajewo i podlascy beniaminkowie, LZS Narewka i Promień Mońki, rozegrają swoje spotkania na własnych obiektach. Grajewianie zainaugurują ligę pojedynkiem z innym zespołem z naszego województwa, Turem Bielsk Podlaski. LZS Narewka podejmie Huragan Morąg, a ekipa z Moniek - Płomień Ełk.

Pozostałe drużyny z Podlaskiego wystąpią na wyjazdach. Szczuczyńska Wissa zagra w Białej Piskiej z beniaminkiem III ligi, Zniczem. ŁKS 1926 Łomża na boisku w Kętrzynie spotka się z Granicą Kętrzyn, a Dąb zaprezentuje się w wyjazdowym spotkaniu z innym zespołem, który uzyskał awans z Warmińsko-Mazurskiej IV ligi - Barkasem Tolkmicko.

Rezerwy białostockiej Jagiellonii, które zostały dołączone do rozgrywek po likwidacji Młodej Ekstraklasy, zainaugurują zmagania w podlasko-warmińsko-mazurskiej III lidze meczem w Działdowie ze Startem.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Terminarz rundy jesiennej podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi

1. kolejka (10-11 sierpnia): Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn, Barkas Tolkmicko - Dąb Dąbrowa Białostocka, Promień Mońki - Płomień Ełk, LZS Narewka - Huragan Morąg, Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok, Sokół Ostróda - MKS Korsze, Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski, Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża, Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa.

2. kolejka (14 sierpnia): Wissa Szczuczyn - Motor Lubawa, ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo, Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn, MKS Korsze - Warmia Grajewo, Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda, Huragan Morąg - Start Działdowo, Płomień Ełk - LZS Narewka, Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki, Znicz Biała Piska - Barkas Tolkmicko.

3. kolejka (17-18 sierpnia): Barkas Tolkmicko - Wissa Szczuczyn, Promień Mońki - Znicz Biała Piska, LZS Narewka - Dąb Dąbrowa Białostocka, Start Działdowo - Płomień Ełk, Sokół Ostróda - Huragan Morąg, Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok, Granica Kętrzyn - MKS Korsze, Mrągowia Mrągowo - Tur Bielsk Podlaski, Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża.

4. kolejka (24-25 sierpnia): Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża, Tur Bielsk Podlaski - Motor Lubawa, MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo, Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn, Huragan Morąg - Warmia Grajewo, Płomień Ełk - Sokół Ostróda, Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo, Znicz Biała Piska - LZS Narewka, Barkas Tolkmicko - Promień Mońki.

5. kolejka (28 sierpnia): Promień Mońki - Wissa Szczuczyn, LZS Narewka - Barkas Tolkmicko, Start Działdowo - Znicz Biała Piska, Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka, Warmia Grajewo - Płomień Ełk, Granica Kętrzyn - Huragan Morąg, Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok, Motor Lubawa - MKS Korsze, ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski.

6. kolejka (31 sierpnia-1 września): Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski, MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża, Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa, Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo, Płomień Ełk - Granica Kętrzyn, Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo, Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda, Barkas Tolkmicko - Start Działdowo, Promień Mońki - LZS Narewka.

7. kolejka (7-8 września): LZS Narewka - Wissa Szczuczyn, Start Działdowo - Promień Mońki, Sokół Ostróda - Barkas Tolkmicko, Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska, Granica Kętrzyn - Dąb Dąbrowa Białostocka, Mrągowia Mrągowo - Płomień Ełk, Motor Lubawa - Huragan Morąg, ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok, Tur Bielsk Podlaski - MKS Korsze.

8. kolejka (14-15 września): Wissa Szczuczyn - MKS Korsze, Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski, Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża, Płomień Ełk - Motor Lubawa, Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo, Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn, Barkas Tolkmicko - Warmia Grajewo, Promień Mońki - Sokół Ostróda, LZS Narewka - Start Działdowo.

9. kolejka (21-22 września): Start Działdowo - Wissa Szczuczyn, Sokół Ostróda - LZS Narewka, Warmia Grajewo - Promień Mońki, Granica Kętrzyn - Barkas Tolkmicko, Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska, Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka, ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk, Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg, MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok.

10. kolejka (28-29 września): Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok, Huragan Morąg - MKS Korsze, Płomień Ełk - Tur Bielsk Podlaski, Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża, Znicz Biała Piska - Motor Lubawa, Barkas Tolkmicko - Mrągowia Mrągowo, Promień Mońki - Granica Kętrzyn, LZS Narewka - Warmia Grajewo, Start Działdowo - Sokół Ostróda.

11. kolejka (5-6 października): Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn Warmia Grajewo - Start Działdowo, Granica Kętrzyn - LZS Narewka, Mrągowia Mrągowo - Promień Mońki, Motor Lubawa - Barkas Tolkmicko, ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska, Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka, MKS Korsze - Płomień Ełk, Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg.

12. kolejka (12-13 października): Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg, Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok, Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze, Znicz Biała Piska - Tur Bielsk Podlaski, Barkas Tolkmicko - ŁKS 1926 Łomża, Promień Mońki - Motor Lubawa, LZS Narewka - Mrągowia Mrągowo, Start Działdowo - Granica Kętrzyn, Sokół Ostróda - Warmia Grajewo.

13. kolejka (19-20 października): Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn, Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda, Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo, Motor Lubawa - LZS Narewka, ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki, Tur Bielsk Podlaski - Barkas Tolkmicko, MKS Korsze - Znicz Biała Piska, Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka, Huragan Morąg - Płomień Ełk.

14. kolejka (26-27 października): Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk, Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg, Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok, Barkas Tolkmicko - MKS Korsze, Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski, LZS Narewka - ŁKS 1926 Łomża, Start Działdowo - Motor Lubawa, Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo, Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn.

15. kolejka (2-3 listopada): Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn, Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo, Motor Lubawa - Sokół Ostróda, ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo, Tur Bielsk Podlaski - LZS Narewka, MKS Korsze - Promień Mońki, Jagiellonia II Białystok - Barkas Tolkmicko, Huragan Morąg - Znicz Biała Piska, Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka.

16. kolejka (9-10 listopada): Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka, Znicz Biała Piska - Płomień Ełk, Barkas Tolkmicko - Huragan Morąg, Promień Mońki - Jagiellonia II Białystok, LZS Narewka - MKS Korsze, Start Działdowo - Tur Bielsk Podlaski, Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża, Warmia Grajewo - Motor Lubawa, Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo.

17. kolejka (16-17 listopada): Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn, Motor Lubawa - Granica Kętrzyn, ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo, Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda, MKS Korsze - Start Działdowo, Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka, Huragan Morąg - Promień Mońki, Płomień Ełk - Barkas Tolkmicko, Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska.

Więcej o: