Badminton. Półfinał trzeba było oddać walkowerem

Adam Cwalina i Przemysław Wacha dotarli do półfinału turnieju Grand Prix Scottish Open 2013. O finał już nie zagrali, gdyż pojedynek oddali walkowerem.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Trzy badmintonowe pary z Polski brały udział w zawodach w Szkocji. Można było przypuszczać, że najlepiej na tej imprezie spisze się duet suwalsko-głubczycki Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk. Nasz debel był bowiem rozstawiony z numerem drugim. Stało się jednak inaczej i ta para ze zmagań odpadła już w drugiej rundzie.

Na ćwierćfinale swój występ zakończył z kolei mikst Robert Mateusiak (Hubal Białystok)/Agnieszka Wojtkowska (Technik Głubczyce). Nasz duet z imprezą pożegnał się po porażce 1:2 (21:16, 14:21, 11:21) z reprezentantami gospodarzy Robertem Blairem i Imogen Bankier.

Wygraną w ćwierćfinale zaliczył natomiast debel Adam Cwalina (SKB Litpol-Malow Suwałki)/Przemysław Wacha (Technik). Polacy bez większych problemów w tej fazie turnieju pokonali 2:0 (21:11, 21:15) australijski duet Raymond Tam/Glenn Warfe. Polacy w półfinale jednak nie zagrali. Ze względu na problemy z kolanem Cwaliny oddali mecz walkowerem.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl