Golden Boxing Białystok. Krzysztof Zimnoch i Andrzej Liczik zapraszają na treningi

Golden Boxing Białystok

Golden Boxing Białystok (Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta)

Krzysztof Zimnoch oraz Andrzej Liczik otworzyli nowy klub bokserski. - To było nasze marzenie - mówi drugi z nich
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

30-letni Zimnoch przed laty zdobywał medale mistrzostw Polski w amatorstwie. Ponad trzy lata temu przeszedł na zawodowstwo. Dotychczas walczący w kategorii ciężkiej białostoczanin stoczył 18 zawodowych pojedynków, 17 z nich wygrał (11 przez nokaut), jeden zakończył się remisem. Do ostatnich konfrontacji Krzysztof Zimnoch przygotowywał się m.in. pod okiem Andrzeja Liczika (m.in. były mistrz Polski amatorów), z którym walczył razem jeszcze w barwach białostockiego Hetmana. Teraz obaj postanowili otworzyć klub bokserski. Golden Boxing Białystok mieści się przy alei 1000-lecia Państwa Polskiego 8.

- To było nasze marzenie, żeby otworzyć klub sportowy, bokserski. Myślałem już o tym wcześniej, ale nie było możliwości. Byłem trenerem w Hetmanie. Potem jednak Krzysiek zapytał mnie, czy nie zrobiliśmy czegoś razem. Odpowiedziałem, że czemu nie - stwierdza Andrzej Liczik.

Klub został otwarty na początku listopada, a właściciele i zarazem trenerzy zapraszają na zajęcia nie tylko starszych, ale też młodszych. Są też specjalne zajęcia dla kobiet.

- Będzie też aeroboks dla kobiet. Czegoś takiego nie ma jeszcze podobno w Białymstoku. Jest to typ aerobiku z elementami boksu - wyjaśnia Liczik. - Chcemy też zrobić grupę dla młodzieży, która mogłaby w przyszłości zastąpić mistrzów. Chcemy zrobić normalny klub, żeby można było później wystawiać zawodników w różnych zawodach.

Więcej informacji na stronie internetowej klubu Golden Boxing Białystok.

Skomentuj:
Golden Boxing Białystok. Krzysztof Zimnoch i Andrzej Liczik zapraszają na treningi
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX