Piłkarski diament. Poszukiwanie napastnika w telewizyjnym show

Andrzej Juskowiak

Andrzej Juskowiak (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)

50 tysięcy złotych oraz kontrakt od klubu ekstraklasy lub I ligi to główna nagroda w programie Piłkarski Diament
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Piłkarski Diament to program realizowany przez stację Canal+ Sport wraz z firmą Bruk-Bet (sponsor I-ligowej drużyny z Niecieczy), a jego celem jest: "znalezienie optymalnego napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o aparaturę naukową i paranaukową oraz wiedzę i doświadczenie jury eksperckiego" - czytamy na oficjalnej stronie akcji. Jurorami będą m.in. były reprezentant Polski Andrzej Juskowiak, trener Andrzej Zamilski czy też dziennikarz Tomasz Smokowski.

Pierwsza faza eliminacji odbędzie się w sześciu miastach. Będą to Lublin (10.01), Białystok (12.01, hala ZSR przy ul. Suchowolca), Tarnów (14.01), Ostrów Wielkopolski (17.01), Grudziądz (19.01), Koszalin (21.01). Z każdego miasta do następnej rundy przejdzie po dziesięć osób. W następnych etapach eliminowani będą kolejni kandydaci, by w wielkim finale znalazła się piątka, z której zostanie wyłoniony Piłkarski Diament. Nagrodą dla zwycięzcy będzie czek w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt od klubu ekstraklasy lub pierwszej ligi. Program w formie ośmiu odcinków będzie emitowany od 12 kwietnia w CANAL+Sport w każdą kolejną sobotę.

Więcej informacji na oficjalnej stronie akcji.

Komentarze (1)
Piłkarski diament. Poszukiwanie napastnika w telewizyjnym show
Zaloguj się
  • wuxi33

    Oceniono 7 razy 7

    Pomysł niezły, tylko powinna wygrać więcej niż jedna osoba. Czy PD musi być napastnik? Po trzech na każdą pozycję i byłaby weryfikacja na boisku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX