Sport.pl

Centrum Augustów trzeci raz z rzędu na deskach

Siatkarze Centrum Augustów przegrali 1:3 z MOS-em Wola Warszawa. Było to wyjazdowe spotkanie 4. kolejki fazy play-off II ligi
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Po udanej rundzie zasadniczej siatkarze z Augustowa mogli myśleć o włączeniu się do walki o turniej półfinałowy. Jednak zła passa, trzech porażek, zdecydowanie zmniejsza szanse drużyny na osiągniecie tego celu. W sobotę przegrali oni na wyjeździe 1:3, z MOS-em Wola Warszawa.

- Szkoda tego meczu - ocenia Wojciech Iwanowicz, grający trener Centrum. - W dwóch pierwszych setach prowadziliśmy w końcówkach, ale rywale bardzo dobrze zagrywali i przegrywaliśmy. Dużym problemem było dla nas zatrzymanie atakującego rywali. Udało nam się to w trzeciej partii i dzięki temu wygraliśmy. Niestety w ostatnim secie znowu pojawił się ten sam problem. Dodatkowo doszło trochę naszych błędów. Myślę jednak, że przy większym szczęściu MOS był dzisiaj do ogrania.

Następne spotkanie Centrum Augustów rozegra dopiero za miesiąc. W następnej kolejce augustowianie będą pauzować, a w 6. serii spotkań, 8 marca zmierzą się na wyjeździe z drużyną Stoczniowca Gdańsk.

Więcej informacji na bialystok.sport.plMOS Wola Warszawa - Centrum Augustów 3:1

Sety: 27:25, 25:23, 21:25, 25:22.

Centrum: Szlejter, Iwanowicz, Ostaszewski, Haraburda, Stanisławajtys, Stankiewicz, Bonisławski (libero) oraz Daraszkiewicz, Karniłowicz.Inne spotkania 4. kolejki

Sobota: SKS Hajnówka - Stoczniowiec Gdańśk 3:1. Huragan Wołomin pauzuje.Tabela II ligi

1. SKS Hajnówka 3 16 9:5
2. MOS Wola Warszawa 3 13 8:5
3. Centrum Augustów 4 6 7:11
4. Huragan Wołomin 2 3 4:4
5. Stoczniowiec Gdańsk 2 2 3:6
Zespoły które zajmą pierwsze dwa miejsca awansują do turnieju półfinałowego.

Więcej o: