Sport.pl

Kadeci bez wygranej w ćwierćfinałach mistrzostw Polski

Kadeci i kadetki z województwa podlaskiego na ćwierćfinale zakończyli walkę o mistrzostwo Polski. Nasze zespoły przegrały wszystkie mecze.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Prawo do udziału w ćwierćfinałach miały trzy pierwsze zespoły z rozgrywek wojewódzkich. W grupach ćwierćfinałowych po sześć zespołów było podzielonych na dwie podgrupy. Drużyny z każdej podgrupy rozgrywały mecze między sobą i dwa pierwsze rywalizowały o wygraną i awans do półfinału. Ekipy zajmujące trzecie miejsce w podgrupie walczyły o piątą pozycję w ćwierćfinale.

Gospodarzem jednego z ćwierćfinału kadetów był mistrz województwa podlaskiego - Centrum Augustów. Augustowianie przegrali 0:3 z drugim zespołem AZS-u Olsztyn i 1:3 z drugą drużyną Chemika Bydgoszcz. W meczu o piąte miejsce ulegli 1:3 Stoczniowcowi Gdańsk. W Radomiu rywalizowali kadeci BAS-u Białystok. Białostoczanie kolejno przegrali 0:3 z Czarnymi Radom, 1:3 AZS-em III Olsztyn i 0:3 z AZS-em Toruń.

Trzy drużyny kadetek z województwa podlaskiego także wypadły bardzo słabo, nie wygrały nawet seta. Gim-Net Mońki na turnieju w Tomaszowie Lubelskim przegrał z Tomasovią Tomaszów Lubelski i Rosario Lubowidz. Pomorzanka Sejny, która rywalizowała w Iławie, przegrała z Wolą Warszawa, Truso Elbląg i WTS Włocławek. Natomiast kadetki białostockiego BAS-u w Bydgoszczy okazały się zdecydowanie gorsze od Sparty Braniewo, Budowlanych Toruń drużyny Pomorzanie Szczecin.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: