Nowa nazwa i zawodnicy w grupie Dariusza Snarskiego

Nowi zawodnicy i nazwa, a także najbliższe plany grupy promotorskiej Dariusza Snarskiego zostały przedstawione w czwartek na konferencji prasowej
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Wschodzący Białystok Boxing Team - tak będzie się teraz nazywać grupa promotorska Dariusza Snarskiego.

- Podpisaliśmy z miastem umowę do września tego roku, która mówi o tym, że w zamian za promowanie nazwy miast na turniejach przez naszych zawodników dostaniemy dotację na organizację turnieju we wrześniu tego roku - mówi olimpijczyk z Barcelony.

Poza nową nazwą przedstawione zostały także najbliższe plany zawodników grupy. Pierwszym poważnym wydarzeniem będzie walka Władimira Letra z Albertem Sosnowskim, która odbędzie się w sobotę na gali Wojak Boxing Night w Legionowie.

- Znam Alberta bardzo dobrze. Trenowaliśmy razem na początku kariery, znam jego słabe strony i przygotowujemy Władimira do walki - stwierdza Dariusz Snarski.

Ponadto we wrześniu w Białymstoku na lodowisku BOSiR zostanie zorganizowana gala, na której walką wieczoru będzie pojedynek Roberta Świerzbińskiego o pas Champion World WBFoundation. Przeciwnik nie jest jeszcze znany i jak na razie nie została ustalona dokładna data tego wydarzenia.

Podczas konferencji pokazano również dwa nowe nabytki grupy Wschodzący Białystok Boxing Team - to Tomasz Mazur oraz Krystian Huczko, którzy zadebiutują na zawodowych ringach 15 czerwca w Piątnicy.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl