Polska Biega. Czekamy na chętnych

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja Weekendu Polska Biega. Kulminacyjny moment akcji 23-25 maja.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Co najmniej osiem biegów w województwie podlaskim odbędzie się w tej edycji akcji Polska Biega. Na razie tylu organizatorów zgłosiło swe biegi, ale czekamy na kolejnych chętnych (wszystkie szczegóły na www.polskabiega.pl).

W naszym województwie już w najbliższy weekend odbędą się dwa biegi. W niedzielę w stolicy województwa odbędzie się 2 Białystok Półmaraton, z kolei w sobotę biegacze będą rywalizować w Grajewie.

Podczas weekendu 23-25 maja odbędą się natomiast imprezy w Bielsku Podlaskim, Czarnej Białostockiej, Łomży, Mielniku, Suwałkach oraz w Białymstoku. Ostatnia z nich będzie zorganizowana wspólnie przez Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz firmę PZS CEZAS Sp. z o.o. Tegoroczny bieg odbędzie się w parku Zwierzynieckim. Start, meta i biuro zawodów zlokalizowane zostaną na głównej alei tuż obok budynku Filharmonii. Biegacze będą mieli do pokonania pętlę o długości około 3,9 km. Zgłoszenia przyjmowane są telefoniczne pod numerami: 85 662 89 20, 85 662 89 27, kom. 602 124 568 lub mailowo: cezas@cezas.pl.