Medale kajakarzy na mistrzostwach Polski

12.05.2014 , aktualizacja: 12.05.2014 16:54
A A A
kajakarstwo

kajakarstwo (Fot. Dojlidy Bia造stok)

By這 z這to, srebro i br您 - kajakarze walczyli o medale w XXX D逝godystansowych Mistrzostwach Polski

Z reprezentant闚 wojew鏚ztwa podlaskiego na zawodach w Lubniewicach najlepiej spisa si Pawe Florczak. Zawodnik Dojlid Bia造stok by najlepszy w jedynce na 10000 metr闚, a ponadto wraz z Rafa貫m Rosolskim uplasowa si na drugiej pozycji w zmaganiach dw鎩ek na 10000 metr闚. Br您 wywalczy豉 natomiast ich klubowa kole瘸nka Sandra Skowro雟ka w rywalizacji jedynek na 10000 metr闚.

Z kolei w C-1 na 5000 metr闚 weteran闚 drugi by Marek Kondracki (Cresovia Bia造stok), a trzeci Andrzej Charytoniuk (te Cresovia). Br您 w zmaganiach juniorek (C-1 2500 metr闚) wywalczy豉 natomiast Sylwia Szczerbi雟ka (Cresovia).