III liga. Warmia Grajewo przegrywa w końcówce

Warmia Grajewo przegrała 0:1 na własnym stadionie z Olimpią Olsztynek. Jedyną bramkę w sobotnim spotkaniu zdobył w 84. minucie Paweł Alancewicz.

Olimpia pierwszą groźną okazję stworzyła w 36. minucie. Strzał z ostrego kąta piłkarza z Olsztynka obronił Krzysztof Gieniusz. Warmia odpowiedziała dopiero w 75. minucie. Tomasz Dzierzgowski uderzył na bramkę Olimpii, golkiper gości odbił futbolówkę, a poprawkę Mateusza Cybulskiego wybił obrońca.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 84. minucie. Po świetnym uderzeniu Pawła Alancewicza piłka prześlizgnęła się po rękach Gieniusza i wpadła do siatki.

- Goście zdobyli bramkę z rzutu wolnego, która zdecydowała o wyniku. Zabrakło już czasu, aby odrobić straty - mówi Leszek Zawadzki, trener Warmii.

Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek 0:1 (0:0)

Strzelec bramki: Paweł Alancewicz (84.).

Warmia: Gieniusz - Randzio, Domurat, Koszczuk, P. Górski, Chyliński (85. Gutowski), Jagłowski, D. Tuzinowski (78. Sypytkowski), Cybulski (65. Kozikowski), Dzierzgowski , Zubowski.

Pozostałe spotkania 11. kolejki

Sobota: Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża 0:2, Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 4:1, Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów0:0, MKS Korsze - Rominta Gołdap 0:1, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk (godz. 15.30), Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka, Huragan Morąg - KS Wasilków (oba pojedynki o godz. 16), Sokół Ostróda - Puszcza Hajnówka (godz. 18).