Pożegnaj stary rok Biegiem Sylwestrowym

XXXI Bieg Sylwestrowy odbędzie się w niedzielę w Białymstoku. Organizatorzy zapraszają do startu na stadionie BOSiR w Zwierzyńcu różne grupy wiekowe.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Zgłaszać się do rywalizacji można do godz. 11.30 w niedzielę na stadionie. Pierwsze starty, najmłodszych grup, rozpoczną się o godz. 12.05. Kolejno będą rywalizowały dzieci z klas I-III szkoły podstawowej (100 m), klasy IV-VI (400 metrów), gimnazja (800 metrów). Start biegu otwartego (rocznik 1998 i starsi) zaplanowano na godzinę 12.45. Panie będą rywalizowały na dystansie 2000 metrów, a panowie na 4000 metrów. Amatorzy będą mogli wybrać krótsze dystanse: 800 metrów panie i 1 milę (1609 metrów) panowie.

Uczestnicy muszą mieć aktualne badania lekarskie albo zgodę rodziców. Wpisowe w biegach otwartych i amatorów wynosi 20 zł.

Zwycięzcy wszystkich biegów otrzymają pamiątkowe puchary, pierwszych trzech medale i pamiątkowe koszulki. W biegu głównym dodatkowo będzie nagradzany najlepszy junior i juniorka oraz weteran i weteranka. Wszystkim dzieciom biorącym udział w biegu dla najmłodszych upominki na mecie wręczy Mikołaj.

Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs na najciekawsze przebranie sylwestrowe w kategoriach: najlepsze przebranie indywidualne (pięć nagród rzeczowych i pamiątkowe koszulki), najlepiej przebrane dziecko (rocznik 2004 i młodsi - trzy nagrody rzeczowe i pamiątkowe koszulki).

Więcej informacji na bialystok.sport.pl