Wigry Suwałki rozgromiły III-ligowca z Rosji

W swoim drugim sparingu podczas zgrupowania w Turcji I-ligowe Wigry Suwałki wygrały 5:0 z III-ligowym zespołem z Rosji FK Dolgoprudnyj.

Suwalczanie wszystkie bramki strzelili przed przerwą. Ich autorami byli zawodnicy pozyskani w przerwie zimowej. Po dwa gole zdobyli Kamil Zapolnik i Nerijus Valskis, a jednego Łukasz Moneta. W meczu po raz kolejny był testowany 21-letni Bekkhah Usmanov, który ma na swoim koncie występy w kadrze Rosji do lat 18.

Wigry Suwałki - FK Dolgoprudnyj 5:0 (5:0)

Strzelcy bramek: Kamil Zapolnik (4. i 42.), Nerijus Valskis (15. i 31.), Łukasz Moneta (25.).

Wigry: Zoch - Bartkowski (46. Wasilewski), Jarzębowski (46. Wichtowski), Karankiewicz, Bogusz (46. Widejko) - Moneta (46. Usmanov), Rafalskis (46. Lauryn), Kopczyński (46. Michałowski), Valskis (46. Biel), Hirsz (46. Makaradze) - Zapolnik (46. Szyszka). .