I liga. Trenerzy po meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki

Olimpia Grudziądz, wygrywając 3:1 z Wigrami, zaliczyła pierwsze zwycięstwo po przerwie zimowej. Z kolei suwalczanie po raz drugi z rzędu w meczu wyjazdowym stracili trzy bramki.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Naszym założeniem na to spotkanie było odniesienie zwycięstwa. Zostało ono zrealizowane i to jest już historia - podsumowywał sobotni mecz Dariusz Kubicki, trener Olimpii. - Cieszyć może to, że na boisku pojawiło się trochę świeżej krwi i było widać, że mieliśmy więcej determinacji i dzięki temu zostaliśmy nagrodzeni trzema punktami. Swojemu przyjacielowi życzę, by zdobywał punkty w kolejnych meczach, a my myślimy już o potyczce z Bytovią.

- Uważam, że mój zespół zagrał dziś dobre spotkanie, ale niestety nie ustrzegliśmy się błędów, które tak dobry zespół jak Olimpia potrafi wykorzystać - mówił z kolei trener Wigier Zbigniew Kaczmarek. - Podziękowałem swoim zawodnikom za zaangażowanie, że starali się realizować założenia przedmeczowe, bo moim zdaniem w wielu fragmentach prezentowaliśmy się nieźle. Myślę, że pojedynek stał na wysokim poziomie z jednej i drugiej strony, ale niestety przegraliśmy i dalej musimy walczyć o kolejne punkty, bo są one nam bardzo potrzebne, podobnie jak Olimpii.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 3:1 (1:1)

Strzelcy bramek: Adam Banasiak (16.), Kamil Kurowski (71.), Michał Piter-Bućko (85.) - Michał Kopczyński (32.).

Olimpia: Wróbel - Bielawski, Łabędzki, Piter-Bućko, Woźniak - Kłus, Elsner (55. Kurowski), Banasiak (70. Kaczmarek), Popović, Szczot - Aleksander.

Wigry: Salik - Bartkowski Ż, Jarzębowski, Wichtowski, Karankiewicz Ż - Biel, Rafalskis, Valskis, Kopczyński, Moneta (71. Hirsz) - Adamek (74. Zapolnik).