Sport.pl

Olimpia Zambrów remisuje w Kołobrzegu

II-ligowa Olimpia Zambrów zremisowała 0:0 wyjazdowy mecz z Kotwicą Kołobrzeg.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Od 66. minuty zambrowski zespół grał w przewadze zawodnika po czerwonej kartce dla Pawła Szutenberga.

- Po czerwonej kartce dla rywala mieliśmy dwie okazje po których powinny paść bramki - mówi Krzysztof Zalewski, trener Olimpii. - W pierwszej po strzale Łukasza Grzybowskiego głową piłka odbiła się od poprzeczki, a w drugiej Michał Twardowski nie trafił do bramki. Ale z punktu na wyjeździe trzeba się cieszyć i ważne, że znowu zagraliśmy na zero z tyłu.

W 90. minucie drugą żółtą kartkę dostał także Piotr Murawski z Olimpii.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 0:0

Kotwica: Małecki - Soczyński, Poznański, Szutenberg Ż-Cz, Azikiewicz, Wrzesień Ż (64. Rydzak), Sochań, Świechowski Ż, Bejuk (70. Nowak), Kacprzycki (75. Szubert), Kołodziejski (83. Berg).

Olimpia: Czapliński - Mroczkowski Ż, Porębski, Kuczałek Ż, Murawski Ż-Cz, Dziemidowicz, Hryszko (84. Buzun), Pomorski, Grzybowski Ż, Lemanek (73. Twardowski), Szymański Ż (75. Jastrzębski), Zapolnik.

Inne wyniki 11. kolejki

Sobota: Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 0;0, Raków Częstochowa - Znicz Pruszków 1:1, Błękitni Stargard Szczeciński - Puszcza Niepołomice 2:1, Legionovia Legionowo - GKS Tychy 1:0, Okocimski Brzesko - Wisła Puławy 0:1.

Niedziela: Gryf Wejherowo - Polonia Bytom (godz. 14), Nadwiślan Góra - Stal Mielec, Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg (dwa mecze o godz. 15).

Tabela II ligi

1. Stal Mielec102320:10
2. Wisła Puławy112114:9
3. Siarka Tarnobrzeg102015:13
4. Raków Częstochowa111819:13
5. GKS Tychy111812:10
6. Radomiak Radom101713:7
7. Stal Stalowa Wola111711:10
8. Znicz Pruszków111615:12
9. Kotwica Kołobrzeg111412:11
10. Legionovia Legionowo111412:14
11. Polonia Bytom101214:15
12. Olimpia Zambrów111213:15
13. Okocimski Brzesko111110:14
14. Puszcza Niepołomice111012:15
15. Nadwiślan Góra101012:16
16. Błękitni Stargard Szczeciński11912:16
17. Gryf Wejherowo10911:15
18. ROW 1964 Rybnik1198:20
Trzy pierwsze zespoły awansują do I ligi, a czwarty zagra w barażu o awans. Cztery ostatnie drużyny spadają.

Więcej o: