Siatkarki BAS-u Bia造stok blisko zdobycia punkt闚 z liderem II ligi

BAS Kombinat Budowlany Bia造stok na pocz徠ek rundy rewan穎wej II ligi przegra 1:3 u siebie z liderem II-ligowej tabeli - Spart Warszawa.

Pierwszy set sobotniego meczu rozegranego w hali Zespo逝 szk馧 Rolniczych zako鎍zy si niespodziank. BAS wygra 26:24. Ten wynik podzia豉 mobilizuj帷 na lidera tabeli z Warszawy. Sparta w drugim secie pozwoli豉 dru篡nie BAS-u ugra tylko sze嗆 punkt闚. By remis 1:1, a w kolejnych dw鏂h setach gospodynie mia造 szanse na wygran. W trzecim secie prowadzi造 11:4, a w ko鎍闚ce 20:18, ale rywalki znowu okaza造 si lepsze. W czwartym secie podopieczne Sebastiana Grzegorka mia造 nawet pi趾 setow, ale ostatecznie przegra造 do 24.

- Chyba zawodniczki przestraszy si, 瞠 mog zdoby punkt, czy punkty z liderem tabeli - m闚i Grzegorek. - Dziewczyny walczy造, stara造 si, ale mo瞠 zabrak這 umiej皻no軼i. Sparta to jest bardzo dobry zesp馧.

To pierwsza w sezonie ligowym pora磬a BAS-u w swojej hali.

Wi璚ej informacji na bialystok.sport.pl

BAS Kombinat Budowlany Bia造stok - Sparta Warszawa 1:3

Sety: 26:24, 6:25, 21:25, 24:26.

BAS: Piasta, Szeszko, Iber, Gronostajska, Stepko, 真kowska, Kutikow (libero) oraz Szczygielska, Mojsak, Zag鏎ska, D帳rowska, Czeropska, Borowska.

10. Ósemka Siedlce934:24
Cztery pierwsze zespo造 zagraj w play-off. Dwa ostatnie zespo造 zagraj dwumecz o utrzymanie, przegrany spada do III ligi.