Short-track. Natalia Maliszewska bezkonkurencyjna

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok była najlepsza na wszystkich dystansach na rozegranych w Elblągu mistrzostwach Polski młodzików i młodzieżowców w short-tracku

Natalia Maliszewska wygrała ogólną klasyfikację zawodów w Elblągu. Zawodniczka Juvenii Białystok była najlepsza na 500, 1000 i 1500 metrów, jak też w superfinale na 3000 metrów.

Na drugiej pozycji w ogólnej klasyfikacji mistrzostw uplasowała się z kolei Nikola Mazur. Łyżwiarka Juvenii na 500, 1000 i 1500 metrów zajmowała miejsca za Natalią Maliszewską. W superfinale Mazur była trzecia.

W rywalizacji chłopców ogólną klasyfikację wygrał Wojciech Kamieński. Łyżwiarz Juvenii. Był najlepszy w zmaganiach na 1000 metrów oraz w superfinale na 3000 metrów. Na drugim miejscu uplasował się w biegu na 500 metrów, a na trzecim na 1500 metrów.