Nowy strzela. Porażka Wigier w sparingu

Piłkarze I-ligowych Wigier Suwałki przegrali 1:2 w środę w sparingu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Środowy sparing był pierwszym meczem kontrolnym zespołu z Suwałk w trakcie przygotowań do nowego sezonu w I lidze. Wigry z rywalem z ekstraklasy poniosły porażkę 1:2.

Pierwszą z bramek w tym pojedynku zdobył Vladislavs Gutkovskis, który wykorzystał dośrodkowanie Davida Guby. Na 2:0 wynik podwyższył Patryk Fryc. Wigry odpowiedziały trafieniem Kuku (pochodzący z Gambii 26-letni napastnik), który niedawno podpisał kontrakt z suwalskim klubem.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki 2:1 (1:0)

Strzelcy bramek: Vladislavs Gutkovskis (35.), Patryk Fryc (53.) - Kuku (79.).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - I połowa: Krzysztof Pilarz - Mateusz Kupczak, Kornel Osyra, Artem Putiwcew, Sebastian Ziajka - David Guba, Bartłomiej Babiarz, Vlastimir Jovanović, Bartłomiej Smuczyński, Patrik Misak - Vladislavs Gutkovskis. II połowa: Dariusz Trela - Przemysław Szarek, Michał Markowski, Pavol Stano, Michal Siplak - Patryk Fryc, Dalibor Pleva, Samuel Stefanik, Martin Juhar - Jakub Wróbel, Wojciech Kędziora.

Wigry Suwałki - I połowa: Karol Salik - Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Rafał Remisz, Frank Adu Kwame - Damian Kądzior, Robert Dadok, Mikołaj Juchacz, Mateusz Radecki, Miłosz Kozak - Kamil Adamek. II połowa: Hieronim Zoch - Janusz Bucholc, Maciej Wichtowski, Rafał Remisz, Alex Blazquez - Kamil Zapolnik, Rafał Augustyniak, Damian Gąska, Mikołaj Juchacz, Frank Adu Kwame - Kuku.

Zdjęcie Nike Piłka nożna Duro Reflect Zdjęcie Nike Piłka nożna Pitch Zdjęcie NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL FADE SC2361-702
Nike Piłka nożna Duro Refle... Nike Piłka nożna Pitch NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL F...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info