Dominika Sieradzan przeniesie się z AZS-u Białystok do Muszynianki?

Ekipa z Muszyny nie obroniła tytułu mistrzyń Polski i w zespole szykuje się kadrowa rewolucja. Do Muszynianki ma trafić podobno m.in. Dominika Sieradzan z AZS-u Białystok.
Atakująca Sanja Popović, rozgrywająca Valentina Serena, znana z występów w zespole z Łodzi Helene Rousseaux, Paulina Maj, Aleksandra Jagieło, Anna Kaczmar, Lena Dziękiewicz i Dominika Sieradzan - tak zdaniem "Przeglądu Sportowego" mogą wyglądać transfery Muszynianki przed nowym sezonem. Według informacji gazety właśnie te zawodniczki znalazły się bowiem na celowniku wicemistrza Polski.

Sieradzan, jeszcze przed publikacją artykuły w "Przeglądzie Sportowym" w rozmowie z bialystok.sport.pl mówiła, że na razie o przyszłości nie myśli.

- Kontrakt mam ważny do końca maja i nie wybiegam na razie w przyszłość. Teraz przed nami są spotkania barażowe - stwierdziła tylko atakująca, a AZS w sobotę (godz. 18) oraz w niedzielę (godz. 17) sala SP 50 przy ul. Pułaskiego czekają starcia z drużyną z Murowanej Gośliny. Będą to pierwsze pojedynki w decydującej części baraży o grę w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Zespół, który wygra trzykrotnie, w przyszłych rozgrywkach będzie występował w krajowej elicie.

Zobacz, jakie imprezy sportowe odbędą się podczas weekendu w naszym regionieCo będzie po zakończeniu zmagań barażowych? Nie można wykluczyć, że w białostockiej drużynie dojdzie do kolejnej kadrowej rewolucji. Nie tak dawno bowiem siatkarki AZS-u zdecydowały się nawet na mały strajk, protestując przeciwko zaległościom finansowym.