Kolejna licytacja na pomoc chorej siatkarce

Katarzyna Możdżeń, była siatkarka AZS-u Białystok, jest poważnie chora. Jej przyjaciele organizują specjalne licytacje, aby jej pomóc
22-letnia Możdżeń w poprzednim sezonie była zawodniczką AZS-u. Teraz siatkarka walczy o powrót do zdrowia. Wykryto u niej raka (ziarnica złośliwa), co uniemożliwia jej dalszą grę, a także związane jest z długotrwałym i drogim leczeniem.

Przyjaciele siatkarki organizują różne akcje żeby jej pomóc. Wcześniej do wylicytowania były koszulki Joanny Wołosz (Aluprof Bielsko-Biała), Doroty Świeniewicz, w której była reprezentantka Polski grała w Atomie Trefl Sopot oraz Muszynianki Muszyna. Teraz w ramach pomocy Katarzynie Możdżeń została wystawiona na aukcję koszulka reprezentacji Polski. Jest to koszulka Karoliny Kosek z autografami kadrowiczek.

Link do licytacjiJest też specjalne konto które udostępnił Caritas i na które można dokonywać wpłat na rzecz Możdżeń. Bank PKO SA 66 1240 5211 1111 0000 4931 3527. W tytule wpłaty trzeba koniecznie dopisać "Pomóżmy Kasi Możdżeń".