Dominika Sieradzan zamienia AZS Białystok na Muszyniankę

Dominika Sieradzan tylko przez sezon była siatkarką AZS-u Białystok. Atakująca przenosi się do Muszynianki Muszyna
32-letnia zawodniczka do AZS-u trafiła przed rokiem po dwóch latach gry we Francji. Chociaż była sprowadzana jako przyjmująca to w białostockiej drużynie spełniała rolę atakującej. Spisywała się poprawnie i można było przypuszczać, że po zakończonych rozgrywkach pożegna się z ekipą z Białegostoku. Już zresztą podczas rywalizacji w barażach z zespołem z Murowanej Gośliny pojawiły się informacje, że Sieradzan zamieni AZS na Muszyniankę. Zawodniczka nie chciała tego potwierdzić, ale teraz stało się to faktem.

"Z ogromną przyjemnością informujemy, że w przyszłym sezonie w ekipie Banku BPS Muszynianki Fakro ponownie zobaczymy Dominikę Sieradzan! Siatkarka powraca do ekipy wicemistrzyń Polski po pięciu latach przerwy" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu z Muszyny.

- Bardzo dobrze wspominam moje występy w Muszynie. Grałam tutaj cztery lata i były to dla mnie bardzo dobre sezonu. Odnosiłam z tym klubem sukcesy, dlatego bardzo miło będzie wrócić - stwierdza Sieradzan, cytowana przez serwis mksmuszynianka.com. - Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przechodzę do bardzo dobrego klubu z ogromnymi aspiracjami i celami. Na pewno trzeba będzie ciężko pracować i walczyć o miejsce w składzie. Ze swej strony na pewno zrobię wszystko, żeby grać i pomóc zespołowi.

Sieradzan nie będzie jedyną zawodniczką jaka pożegna się z AZS-em. Nie można wykluczyć kolejnej rewolucji kadrowej w zespole z Białegostoku, gdyż klub cały czas boryka się z problemami finansowymi.