Nowa siatkarka AZS-u Białystok: To dla mnie krok w przód

Działacze AZS-u Białystok skompletowali już niemal cały skład na przyszły sezon w ekstraklasie. W zespole będzie wiele młodych zawodniczek. Jedną z nich jest Laura Tomsia.
- Kontrakt z klubem to dla mnie krok w przód. Zamierzam skorzystać z danej mi szansy w stu procentach - zapowiada 20-letnia zawodniczka w rozmowie z portalem pobloku.pl.

Mierząca 190 cm wzrostu siatkarka jest wychowanką Gedanii Gdańsk. Ostatnio występowała natomiast w klubie z Ostrowca Świętokrzyskiego, z którym zajęła ósme miejsce w I lidze.

- Na samym początku wydawało nam się, że będziemy w stanie pograć o coś więcej. Nie wyszło i cieszymy się, że udało się utrzymać w lidze - mówi Tomsia i dodaje - Sądzę, że to jak najbardziej odpowiedni czas na grę w Plus Lidze. Obawy oczywiście są, jednak będę walczyć o swoje miejsce w drużynie. Możliwość treningu i ogrywania się razem z doświadczonymi zawodniczkami pozwalają na rozwój i dają bardzo wiele. Wiem, że nie zmarnuję tego czasu - stwierdza zawodniczka na łamach portalu pobloku.pl.

Oprócz Tomsi do białostockiego AZS-u podczas przerwy w rozgrywkach dołączyły: Angelika Bulbak, Ewelina Polak, Rheeza Grant, Natalia Kurnikowska, Sylwia Chmiel, Krystle Esdelle.