Jacek Malczewski, trener AZS-u Bia造stok: Chcia貫m, 瞠by Muszynianka zagra豉 lepiej

Siatkarki AZS-u Bia造stok przegra造 0:3 w 鈔od w zaleg造m spotkaniu dziesi徠ej kolejki ekstraklasy we w豉snej sali z Muszyniank Muszyna. Oto, co po meczu m闚ili trenerzy i kapitanowie
Aleksandra Jagie這, kapitan Muszynianki: Cieszymy si, 瞠 zaleg造 mecz z zespo貫m z Bia貫gostoku wygra造鄉y i tym sposobem umocni造鄉y si na pierwszym miejscu w tabeli. Ciesz si te z tego, 瞠 mog造 dzi pogra te dziewczyny, kt鏎e dotychczas mniej wyst瘼owa造.

Natalia Kurnikowska, kapitan AZS-u: Na pierwszy set wysz造鄉y troszk nie鄉ia這, by造鄉y troszk przestraszone. St康 nasza nie najlepsza postawa w pierwszej partii. Fajnie poradzi造鄉y sobie w drugim secie, ale te szkoda ko鎍闚ki tej ods這ny [AZS wygrywa 23:19, ale przegra seta - red.]. Kinga Kasprzak ustrzeli豉 nas dwa razy zagrywk i nie uda這 si wygra. My郵, 瞠 mecz i nasza postawa mog造 si podoba kibicom.

Bogdan Serwi雟ki, trener Muszynianki: Mecz si kibicom podoba, by這 g這郾o na sali, mnie troch mniej.

Jacek Malczewski, trener AZS-u: Chcia貫m, 瞠by Muszynianka zagra豉 lepiej, chcia貫m, 瞠by nasze dziewczyny zobaczy造, ile im jeszcze brakuje do perfekcji, do bardzo dobrej gry. Jedno, co mnie martwi, to znowu ko鎍闚ka seta. To pi徠a czy sz鏀ta ko鎍闚ka partii, kt鏎 powinni鄉y wygra, ale po raz kolejny jest troch nerwowo軼i i s豉bsza g這wa i przegrywamy. Nad tym musimy pracowa. Przegrali鄉y 0:3, ale po walce, i to mnie cieszy. Do tego spotkania przygotowywali鄉y si jednak mniej, bo przed nami ci篹ki pojedynek z Legionovi. Ca造 tydzie jest praktycznie podporz康kowany meczowi, kt鏎y b璠zie w sobot.