Zubowicz, Pejović, Cetković. Czwórka powołanych z Jagiellonii

Do białostockiego klubu wpłynęły powołania na zgrupowania reprezentacji dla trzech kolejnych, po Janie Pawle Pawłowskim, zawodników.
Pomocnik Marko Cetković i obrońca Luka Pejović mają stawić się w Podgoricy 26 lutego. Trzy dni później Czarnogórę czeka spotkanie z Islandią. Do Białegostoku piłkarze powinni wrócić 1 marca, na dwa dni przed trzecim ligowym spotkaniem wiosną - z Ruchem Chorzów u siebie.

22-letni Jegor Zubowicz otrzymał powołanie do kadry olimpijskiej Białorusi, która szykuje się do występu w Londynie. Białorusini od 26 lutego do 1 marca mają trenować w tureckim Belek.

Już wcześniej informowaliśmy, że selekcjoner reprezentacji U-20 Władysław Żmuda powołał Jana Pawła Pawłowskiego. Polacy 29 lutego mają zmierzyć się na wyjeździe ze Szwajcarią w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Co ciekawe, żaden z tej czwórki graczy może nie wybiec w podstawowym składzie Jagiellonii w poniedziałkowym meczu w Kielcach.

Na zgrupowanie, po rozegraniu dwóch pierwszych kolejek ligowych (prócz wyjazdu do Kielc, Jagiellonię czeka mecz w Krakowie z Cracovią), wyjedzie też Tomasz Frankowski. Najlepszy strzelec białostockiej drużyny pomaga selekcjonerowi reprezentacji Polski Franciszkowi Smudzie. Polaków 29 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie czeka mecz towarzyski z Portugalią.

Podczas Euro w pubach monopol tylko jednego browaru? Wymogi UEFA >>