Zobacz piękną bramkę młodego jagiellończyka [WIDEO]

Piłkarze Jagiellonii w czwartek przegrali 1:2 na wyjeździe z Wisłą Kraków w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Bramkę dla białostoczan zdobył strzałem przewrotką Karol Mackiewicz.
19-letni piłkarz w poprzednich spotkaniach w Młodej Ekstraklasie w zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżniał. Jesienią zagrał w 15 pojedynkach, ale tylko w siedmiu wystąpił w podstawowym składzie. Zdobył jednego gola. Wiosną w wyjściowej jedenastce wybiegał już na boisko we wszystkich sześciu meczach. Dwukrotnie trenował już nawet z pierwszym zespołem. W czwartek zdobył pierwszego gola po zimowej przerwie. Strzałem przewrotką pokonał Filipa Kurto.

Skrót ze spotkania przygotowała oficjalna internetowa strona krakowskiego klubu (wisla.krakow.pl). Gol strzelony przez Mackiewicza na filmie około czwartej minuty.- Co z tego, że zdobył on piękną bramkę, skoro dwóch zdecydowanie lepszych sytuacji nie wykorzystał, a w trzech innych przypadkach nie podał piłki do lepiej ustawionego kolegi - denerwował się jednak po meczu z Wisłą trener białostoczan Wojciech Kobeszko. Trudno mu się dziwić. Piłkarze Jagiellonii przez całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika, a mimo to ponieśli porażkę 1:2. Druga bramkę stracili w końcówce meczu, zaraz po wyrównującym trafieniu Mackiewicza.