Sport.pl

Jagiellonia kontra Legia. Jesienią bramek nie było [WIDEO]

W niedzielę o godz. 17 rozpocznie się starcie Jagiellonii z Legią w Warszawie. W jesiennym meczu tych drużyn bramek nie było
W jesiennym meczu Jagiellonii z Legią rozgrywanym w Białymstoku padł bezbramkowy remis. Było to jednak ważne spotkanie z innego względu. Wówczas to trener Czesław Michniewicz, który wtedy prowadził ekipę z Białegostoku, posłał do gry aż czterech 19-latków, w tym trzech od początku meczu. W bramce zagrał Tomasz Ptak, w obronie Tomasz Porębski, w pomocy Grzegorz Arłukowicz, a w ataku na ostatni kwadrans pojedynku pojawił się Jan Paweł Pawłowski.

- Taki debiut z Legią dla Arłukowicza czy Porębskiego przed własną publicznością to więcej niż pół roku pracy na treningach. Oni czy Janek Pawłowski to przykład dla innych. Wszystkich zdolnych zapraszamy do Białegostoku - mówił wtedy Michniewicz.

Szkoda tylko, że na miano bohatera najbardziej zasłużył wówczas bramkarz, a nie ktoś z przednich formacji. Chociaż też sam mecz nie był porywającym widowiskiem. Oba zespoły nie wypracowały żadnej idealnej sytuacji strzeleckiej. Legia trochę lepiej zagrała dopiero po przerwie, ale nie potrafiła zaskoczyć Ptaka.

Zobacz najciekawsze akcje z jesiennego meczu Jagiellonii z LegiąCzy w niedzielę bramek również nie będzie? A może białostoczanie w końcu wygrają na wyjeździe pod wodza trenera Tomasza Hajty? Początek meczu i transmisji na bialystok.sport.pl o godz. 17.

Więcej o: