Sport.pl

Legia i Jagiellonia w takich samych składach, jak w poprzednich meczach

O godz. 17 w Warszawie rozpocznie się spotkanie Legii z Jagiellonią Białystok. Gospodarze rozpoczną je w identycznym zestawieniu, jak we wtorek w finale Pucharu Polski. Także w jedenastce gości nie ma żadnych zmian w porównaniu do poprzedniego meczu, co w tym sezonie jest ewenementem.
Trenerzy Maciej Skorża i Tomasz Hajto mają do dyspozycji niemal wszystkich swoich podopiecznych. W zespole Legii brakuje tylko kontuzjowanego Michala Hubnika. W drużynie Jagiellonii gotowy do gry jest także Maciej Makuszewski, który szybko musiał opuścić boisko przed tygodniem, brutalnie sfaulowany przez bramkarza Górnika Zabrze.

Szkoleniowcy zdecydowali się więc na identyczne zestawienia, jakie ostatnio przyniosły im powodzenie. Legia w tym składzie rozpoczynała wtorkowy pojedynek w finale Pucharu Polski - 3:0 w Kielcach z Ruchem Chorzów. Jagiellonia natomiast tą samą jedenastką zaczęła w poprzednią sobotę potyczkę z Górnikiem Zabrze, wygraną 2:1.Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Gol, Vrdoljak - Kucharczyk, Radović, Żyro - Ljuboja.

Jagiellonia: Sandomierski - Norambuena, Cionek, Porębski, Pejović - Bandrowski, Grzyb - Kupisz, Burkhardt, Makuszewski - Frankowski.

Więcej o: