Czterech zawodników Polonii Warszawa trafi do Jagiellonii?

Sebastian Przyrowski, Tomasz Jodłowiec, Wladymir Dwaliszwili, Paweł Wszołek - pozyskaniem tych graczy Polonii Warszawa interesuje się białostocka Jagiellonia
O tym, że białostoczanie chcą pozyskać Przyrowskiego informowaliśmy już wcześniej. 30-letni zawodnik mający na swym koncie 188 meczów w ekstraklasie w Jagiellonii o miano pierwszego miałby konkurować z Jakubem Słowikiem.

- Jeżeli chodzi o Przyrowskiego, to do końca tygodnia powinno się wszystko wyjaśnić - mówi wówczas Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii. Na pytanie o inny zawodników mogących jeszcze dołączyć do zespołu odpowiadał: - Różnych ofert od menedżerów jest dużo. Najważniejsze to jednak wybrać z tego grona właściwych zawodników.

Jak informuje "Przegląd Sportowy" nie tylko Przyrowski jest na liście życzeń Jagiellonii. Podobno białostoczanie chętnie zatrudniliby też innych graczy Polonii. Chodzi o Jodłowca, Dwaliszwilego i Wszołka. nazwisko tego ostatniego już wcześniej było wymieniane w kontekście gry w Jagiellonii.

Gry tych zawodników w żółto-czerwonych barwach nie można wykluczyć chociażby z tego powodu, że Cezary Kulesza, jest w dobrych stosunkach z właścicielem Polonii, który chce zresztą sprzedać klub, Józefem Wojciechowskim. Jedna z firm szefa klubu z Warszawy jest nawet partnerem Jagiellonii przy planowanej budowie w Białymstoku galerii handlowej.