Luka Pejović z Jagiellonii został powołany do kadry. Pomoże Polsce?

Luka Pejović otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry na mecz z Ukrainą. Zespół obrońcy Jagiellonii jest liderem grupy eliminacyjnej do mistrzostw świata, w której gra Polska
W grupie H grają: Anglia, Czarnogóra, Polska, Mołdawia, Ukraina, San Marino. Cztery pierwsze zespoły mają już za sobą dwa spotkania, dwa kolejne po jednym. Na czele tabeli z dorobkiem czterech punktów są trzy ekipy: Anglia, Czarnogóra oraz Polska. Pierwszą pozycję zajmuje zespół z Bałkanów dzięki lepszemu bilansowi bramek. Czarnogórcy zremisowali 2:2 z Polską i rozbili 6:0 San Marino. W obu tych spotkaniach nie zagrał Pejović, chociaż wcześniej regularnie otrzymał powoływania do reprezentacji.

- Spokojnie będę czekał na swoją kolejną szansę. Czarnogóra ma 25-30 zawodników na poziomie reprezentacji i trener z tych graczy wybiera kadrę. Będę więc czekał - mówił wówczas piłkarz Jagiellonii.

Pejović się doczekał. Lewy obrońca został właśnie powołany do reprezentacji Czarnogóry na mecz eliminacji do mistrzostw świata 2014 z Ukrainą. Spotkanie odbędzie się 16 października na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

Tego samego dnia Polska zagra z Anglią.