Tomasz Hajto zostanie w Jagiellonii do zimowej przerwy?

Jest bardzo prawdopodobne, że do końca rundy Tomasz Hajto będzie nadal trenerem Jagiellonii - informuje ?Przegląd Sportowy?
Białostoczanie słabo spisują się w obecnych rozgrywkach. W ośmiu spotkaniach zdobyli osiem punktów i plasują się na 11. pozycji w tabeli. Ostatnie "oczko" zdobyli remisując bezbramkowo w Krakowie z Wisłą. Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii, pytany przed tym spotkaniem czy myśli o zmianie trenera odpowiadał: - Nie ma na razie takiej wielkiej tragedii. Zobaczymy, co będzie dalej. Na razie nie mamy takich myśli. Spokojnie. Zobaczymy co zespół pokaże w meczach z Wisłą i Lechem.

Starcie z Lechem w sobotę w Poznaniu. Niewykluczone, że bez względu na wynik tej konfrontacji Tomasz Hajto nie straci posady. Co prawda "Przegląd Sportowy" informuje, że ostatnia plotka była taka, że nowym szkoleniowcem ekipy z Białegostoku ma być Jacek Zieliński (do niedawna asystent Franciszka Smudy), ale sam zainteresowany twierdzi, że nikt z Jagiellonii się z nim nie kontaktował.

- Faktycznie, słyszałem coś o tym, ale nie traktowałem tego poważnie, bo nikt z klubu się ze mną nie kontaktował. Chyba zależało komuś, by trochę zamieszać... - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Zieliński.

Zdaniem gazety jest bardzo prawdopodobne, że do końca rundy Hajto będzie prowadzić zespół.