W Jagiellonii Pazdan w pomocy. W składzie Śląska strzelec czterech bramek w Młodej Ekstraklasie

Piłkarze Jagiellonii w niedzielę o godz. 14.30 rozpoczną starcie we Wrocławiu ze Śląskiem. W składzie białostoczan doszło do jednej zmiany w porównaniu z ostatnim pojedynkiem
Przed tygodniem Jagiellonia zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z Koroną Kielce. Wówczas z powodu kartek nie mógł zagrać Ugo Ukah. Na środku obrony zastąpił go Luka Gusić. Chorwat spisał się na tyle dobrze, że w niedzielę we Wrocławiu też wybiegnie na boisko w wyjściowym składzie. Nie oznacza to jednak, że w pierwszej jedenastce nie będzie Ukaha. Nigeryjczyk z włoskim paszportem będzie partnerem Gusicia na środku defensywy. Do pomocy został bowiem przesunięty (w miejsce Łukasza Tymińskiego) Michał Pazdan.

W podstawowym składzie Śląska na mecz z Jagiellonią doszło natomiast do dwóch zmian w porównaniu z ostatnim starciem w lidze (0:1 w Krakowie z Wisłą). Od pierwszej minuty na boisko wybiegnie m.in. Cristian Diaz, który ostatnio zdobył cztery gole w meczu zespołu z Młodej Ekstraklasy. Zabraknie natomiast Mateusza Cetnarskiego, który w Krakowie zmarnował rzut karny.Śląsk: Kelemen - Pawelec, Grodzicki, Jodłowiec, Spahić, Sobota, Kaźmierczak, Mila, Stevanovic, Ćwielong, Diaz.

Jagiellonia: Słowik - Modelski, Ukah, Gusić, Norambuena - Dzalamidze, Pazdan, Grzyb, Kupisz - Plizga - Frankowski.