Patryk Małecki w Jagiellonii? Tomasz Hajto: Temat nadal jest otwarty

Przegląd prasy. Patryk Małecki po rozwiązaniu umowy w Turcji szuka nowego klubu. Czy może trafić do Jagiellonii? - Już latem z nim rozmawiałem - mówi trener ekipy z Białegostoku Tomasz Hajto na łamach "Przeglądu Sportowego"
We wtorek turecki Eskisehirspor rozwiązał kontrakt z Patrykiem Małeckim. Pomocnik był wypożyczony z Wisły Kraków do 30 czerwca 2013 r., ale nie przebił się do podstawowego składu. Gdzie wiosną może zagrać 24-letni piłkarz?

- Już latem rozmawiałem z Patrykiem Małeckim na temat transferu do Jagiellonii Białystok. Wtedy się nie udało. Temat nadal jest otwarty - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Tomasz Hajto i dodaje: - Patryk Małecki musi jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce dalej szlifować swój talent, czy raczej zamierza osiąść na laurach. W Białymstoku chciałbym mieć zawodników, którzy przykładają się do pracy. Małecki nie miałby taryfy ulgowej. Czy poradziłbym sobie z takim zawodnikiem jak Patryk Małecki? Myślę, że tak. Dla jednego czy dwóch zawodników z trudnym charakterem jest miejsce w każdej drużynie. Nie obawiam się perspektywy pracy z kimś takim jak Patryk Małecki.