Ponownie na boisku. Jerzy Dudek, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos...

W sobotę w Lublinie odbędzie się Piłkarska Gala. W turnieju weźmie udział m.in. Jagiellonia Białystok. Na boisku mają też się pojawić chociażby Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Cezary Kucharski czy Tomasz Hajto
Piłkarze Jagiellonii przygotowania do rundy wiosennej w ekstraklasie rozpoczną w czwartek. W sobotę wezmą natomiast udział w Piłkarskiej Gali w Lublinie. Podczas imprezy mają się odbyć dwa turnieje piłkarskie. W pierwszym zagrają: Jagiellonia Białystok, Bogdanka Łęczna, Motor Lublin i Lublinianka. W drugim - pokazowym - Przyjaciele Jacka Bąka z wieloma byłymi reprezentantami Polski w składzie (udział w imprezie zapowiedzieli Tomasz Iwan, Jerzy Dudek, Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Cezary Kucharski, Tomasz Hajto, Piotr Reiss, Tomasz Kłos oraz Mirosław Szymkowiak), a także Reprezentacja Artystów Polskich (Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Marek Włodarczyk, Piotr Zelt, Przemysław Cypriański, Krzysztof Włodarczyk, Michał Koterski), Reprezentacja Sponsorów oraz Reprezentacja Dziennikarzy.

- Nazwiska faktycznie robią wrażenie, zobaczymy jednak, jak to będzie wyglądało w grze. To będzie zabawa, ale jednak każdy będzie chciał zaprezentować się jak najlepiej i wygrać. Na pewno wszyscy moi dawni koledzy z boiska nie pozapominali, jak się gra, problemem może być co najwyżej kondycja, ale w hali chyba damy radę. Myślę, że to będzie bardzo fajna impreza - mówi Jacek Bąk, były reprezentant Polski, a obecnie udziałowiec II-ligowego Motoru Lublin.