Jagiellonia zaprasza do opery

W poniedziałek piłkarze Jagiellonii spotkają się z kibicami. O godz. 18 w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się prezentacja drużyny przed rundą wiosenną w ekstraklasie.
W sali Opery i Filharmonii Podlaskiej, w której odbędzie się prezentacja, jest około 800 miejsc.

- Wejściówki rozeszły się w ciągu pięciu godzin. Były one bezpłatne, a aby je odebrać, wystarczyło posiadać kartę kibica - mówi Mariusz Jurczewski, dyrektor marketingu w Jagiellonii. - Zapotrzebowanie było dużo większe i szkoda, że w Białymstoku nie mamy hali widowiskowo-sportowej, bo wtedy więcej osób mogłoby uczestniczyć w prezentacji.

Tym razem prezentacja nie ograniczy się tylko i wyłącznie do przedstawienia zawodników, którzy wiosną będą reprezentowali barwy Jagiellonii.

- Prezentacja odbędzie się w trochę innej formule. Odbędzie się około godzinna gala, na której podsumujemy ubiegły rok. Zostaną wręczone statuetki w pięciu kategoriach: bramka roku, podanie roku, mecz roku, zawodnik roku oraz odkrycie roku - wylicza Mariusz Jurczewski. - Osoby, którym nie udało się dostać wejściówek, prezentację będą mogły obejrzeć na żywo na naszej stronie internetowej. Przeprowadzimy transmisję, która będzie realizowana z użyciem pięciu kamer.