Kto nowym trenerem Jagiellonii? Już tylko dwóch kandydatów?

Przegląd prasy. W grze o posadę trenera Jagiellonii zostało dwóch kandydatów, są to Piotr Stokowiec i Robert Podoliński - informuje ?Przegląd Sportowy?
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

To, że Tomasz Hajto odejdzie z Jagiellonii było wiadome jeszcze przed końcem sezonu. Szkoleniowiec wyprzedzając niejako krok włodarzy klubu oświadczył, że nawet jakby został mu zaproponowany nowy kontrakt, to go nie podpisze. Tym samym mecz z Ruchem Chorzów (wygrana 1:0) był jego ostatnim w roli trenera drużyny z Białegostoku.

Kto będzie nowym szkoleniowcem Jagiellonii? Wcześniej wśród kandydatów padały następujące nazwiska: Michał Probierz, Dariusz Pasieka, Piotr Stokowiec, Robert Podoliński.

- Nie chciałbym teraz kart odkrywać i mówić, że to będzie ten bądź ten - stwierdził w rozmowie z bialystok.sport.pl Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli ekipy z Białegostoku.

Zdaniem "Przeglądu Sportowego" w grze o posadę w Jagiellonii zostały już tylko dwie osoby: Stokowiec i Podoliński. Pierwszy z nich ma podobno większą szansę na objęcie stanowiska.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".