Trawka tradycyjnie najlepsza w Białymstoku. Z Tomaszem Hajtą nie chcą pracować

Stacja Canal + Sport już po raz kolejny przeprowadziła ankietę "Ligowcy o lidze". Co z niej wynika?
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Piłkarze odpowiadali m.in. na pytania, kto ich zdaniem jest najbardziej niedocenionym zawodnikiem, a kto najbardziej przecenionym, z jakim trenerem chcieliby pracować, a z którym niekoniecznie. W kilku przypadkach jest wątek Jagiellonii.

Przede wszystkim już tradycyjnie piłkarze uznali, że najlepsza murawa w ekstraklasie jest na stadionie miejskim w Białymstoku.

Z kolei Tomasz Hajto znalazł się w gronie tych szkoleniowców, z którym zawodnicy nie chcieliby pracować. Tę kategorię "wygrał" Adam Nawałka (17 procent głosów), a trzy kolejne pozycje z 11 procentami zajęli: Tomasz Hajto, Mariusz Rumak, Czesław Michniewicz.

Natomiast Tomasz Frankowski był w gronie piłkarzy grających najbardziej fair. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajął Michał Żewłakow (31%), a potem uplasowali się: Sebastian Mila (11%), Radosław Sobolewski (5%) i Tomasz Frankowski (4%).

Na drugim miejscu w kategorii najlepszy technicznie zawodnik znalazł się z kolei Dani Quintana (16%), tę kategorię wygrał Danijel Ljuboja (24%).

Trzecią pozycję w zestawieniu "najbardziej niedoceniony bramkarz" zajął Jakub Słowik (9%), a przed nim uplasowali się Maciej Mielcarz (13%) i Dariusz Trela (16%).

Co ciekawe, na liście wśród najlepszych sędziów, jak też najgorszych jest Hubert Siejewicz. Arbiter z Białegostoku w pierwszym zestawieniu zajął drugie miejsce, a w drugim piąte.

Cała ankieta.