Sport.pl

Kto nowym trenerem Jagiellonii? Lista nazwisk coraz dłuższa. Skorża, Janas...

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu okaże się, kto zostanie nowym trenerem Jagiellonii. Wśród ewentualnych następców Tomasza Hajty pojawiają się coraz to nowe nazwiska
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Na początku w gronie kandydatów na nowego szkoleniowca Jagiellonii wymieniano: Piotra Stokowca, Roberta Podolińskiego, Michała Probierza oraz Dariusza Pasiekę. Dwaj pierwsi byli nawet na rozmowach w Białymstoku, ale angaż Podolińskiego jest już nieaktualny, gdyż ten podpisał nowy kontrakt z Dolcanem Ząbki. Z kolei Probierz objął już Lechię Gdańsk.

Następnie pojawiły się z kolei nazwiska: Leszka Ojrzyńskiego i Jurija Szatałowa. Teraz Mateusz Borek dodaje kolejne osoby. Dziennikarz Polsatu na Twitterze zamieścił następujący wpis: "Ciekawie na karuzeli trenerów. Jaga chciała Skorżę, Skorża polecił Janasa. Rafała Janasa - swojego asystenta. Stokowiec flirtuje z Cracovia".

Najprawdopodobniej nowy szkoleniowiec Jagiellonii będzie znany w przyszłym tygodniu, gdy do Polski wróci Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli białostockiego klubu.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o: