Bekim Balaj po raz pierwszy zagra w podstawowym składzie Jagiellonii. Zdobędzie gola z Lechią?

O godz. 18 piłkarze Jagiellonii zmierzą się w Gdańsku z Lechią. Po raz pierwszy w podstawowym składzie białostoczan zagra Bekim Balaj
Jagiellonia sezon w ekstraklasie rozpoczęła od dwóch wygranych. Najpierw pokonała 1:0 w Bydgoszczy Zawiszę, a następnie 3:2 we Wrocławiu Śląsk. W obu tych pojedynkach gole zdobywał Bekim Balaj. Albańczyk, który przed rozgrywkami dołączył do zespołu z Białegostoku, w obu przypadkach pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych.

Trener Piotr Stokowiec pytany na konferencji prasowej przed wyjazdem do Gdańska, czy Balaj z Lechią zagra w podstawowym składzie, odpowiedział: - Można się tego spodziewać i być może dostanie szansę. Ale to ja nad tym czuwam i wiem, kiedy jest ten odpowiedni moment. Mamy pewne możliwości i cieszę się, że one są. Możemy robić różne manewry. Decyzje już są podjęte, ale sprawy wyjdą przed samym meczem.

Teraz jest już więc jasne. Albańczyk w wyjściowym składzie Jagiellonii, w porównaniu do starcia ze Śląskiem, zastąpił Mateusza Piątkowskiego.

Jagiellonia: Jakub Słowik - Alexis Norambuena, Michał Pazdan, Martin Baran, Jonatan Straus - Jakub Tosik, Rafał Grzyb - Tomasz Kupisz, Maciej Gajos, Dani Quintana - Bekim Balaj.

Lechia: Mateusz Bąk - Deleu, Jarosław Bieniuk, Sebastian Madera, Adam Pazio - Przemysław Frankowski, Paweł Dawidowicz, Marcin Pietrowski, Daisuke Matsui, Piotr Grzelczak - Paweł Buzała.